PROSTORY K PRONÁJMU

PROSTORY STŘELNICE K PRONÁJMU PRO FIRMY I SOUKROMNÍKY

 

PRONÁJEM PROSTORŮ SHOOTING CENTRE - seven mountains


Střelnice SHOOTING CENTRE- seven mountains disponuje zajímavými prostory, které nabízí při střeleckých akcích k pronájmu. Je to vhodná nabídka pro firemní akce nebo i soukromé oslavy. Podmínkou však je minimálně hodinový pronájem střelnice pro střílení a i tím získá Vaše společenská událost na jedinečnosti. Pro tyto potřeby Vám vytvoříme unikátní dárkové poukazy nebo firemní dárkové karty.
Najdete tady klidné a pohodlné zázemí v novém, moderně zařízeném areálu s možností menšího občerstvení případně zajistíme nebo doporučíme i catering. Ceny pronájmu jsou individuální, záleží na rozsahu akce, počtu lidí a dalších nabízených možnostech. Kontaktujte nás, napište nám datum a zaměření Vaší akce, počet lidí a čas délky pronájmu.
Rádi Vám připravíme rozpočet pronájmu a vytvoříme pro Vás nabídku, která Vám zajistí naprostou spokojenost s celým průběhem Vašeho programu.

Svou atraktivní polohou je střelnice opravdu ideálním místem, kde si můžete nerušeně užívat nejen střílení, ale i Vašich společenských akcí. 

Střelnice a prostory SHOOTING CENTRE - seven mountains  díky svému modernímu vzhledu, zajímavým prostorem a jedinečnou střelnicí, je vhodná i pro filmaře a fotografy.
I tady jsme schopni pro Vás vytvořit pronájem prostor se zajímavou cenovou nabídkou. V případě zájmu, se na nás obraťte. Na všem se dá domluvit. 

V celém areálu střelnice platí přísný zákaz kouření! Vstup se zvířaty možný pouze po dohodě se správcem střelnice. 

 

UČEBNA


Učebna Shooting centre - seven mountains

Prostor pro cca 20 lidí (i více) vhodné pro PROMO akce, školení, výuku, závěrečné zkoušky.

Tento prostor má jednoduché a praktické zařízení, včetně malé kuchyňky pro malé občerstvení a sociální zařízení.
 

 

MALÝ SÁL


Malý sál Shooting centre - seven mountains
Malý sál Shooting centre - seven mountains

Prostor pro cca 30 - 35 lidí a i tento prostor je vhodný pro  akce různého tipu, školení, výuku, pro menší firemní a soukromé oslavy. Ve spojení s pronájmem střelnice, je to skvělá příležitost udělat Vaše setkání zajímavé a  připravit pro své kolegy, přátele i netradiční zážitek. tento sál lze propojit zároveň i s učebnou a tak získat prostor pro celodenní školení s možností občerstvení při přestávkách. 
I tady najdete zázemí , které disponuje kuchyňkou a toaletami. 

 

VELKÝ SÁL


Velký sál Shooting centre - seven mountains
Velký sál Shooting centre - seven mountains
Velký sál Shooting centre - seven mountains
Velký sál Shooting centre - seven mountains
Velký sál Shooting centre - seven mountains

Tento sál nabízí svou kapacitou až 100 lidí, opravdu jedinečnou možnost uspořádání velkého programu. Sál má prostory k sezení, ale i menší taneční parket a podium pro hudbu. 
I tady najdete zázemí , které disponuje kuchyňkou a toaletami.