JSME I DODAVATELÉ

PORADENSTVÍ, PRODEJ ZBRANÍ, NÁBOJŮ A DALŠÍHO PŘÍSLUŠENSTVÍ

 

PRODEJ V SHOOTING CENTRE - seven mountains


Jsme dodavatelé veškerého sortimentu co se týče zbraní a příslušenství. Kdokoliv, kdo má rád zbraně a střelbu si přijde na své. Pro ty, co střílí pro zábavu na střelnicích, účastní se různých taktických výcviků nabízíme vše od zbraní, střeliva, taktického vybavení, oblečení, ochranných pomůcek až po čištění a různá další příslušenství. Můžete vybírat ze značek Česká zbrojovka, Daniel Defense, Glock, Ruger, Heritage, HS produkt, North American Arms a spoustu dalších.
Také pro myslivce máme široký výběr a nabízíme kulové i brokové zbraně nejrůznějších značek, jako je Blaser, Česká Zbrojovka, Baikal, Mauser, Marlin, Ruger a další. V našem sortimentu také naleznete lovecké střelivo, optiku a montáže, termovize, tlumiče, vábničky, opěrky zbraní, pouzdra, čištění a další doplňky, které k mysliveckému vybavení patří.
Neopomínáme ani na “odstřelovače”, prostě lidi, kteří milují velmi přesnou střelbu na velkou vzdálenost.
Při zakoupení zbraně u nás, získáte výhody při nastřelování, seřízení atd. Více►

Přímo na střelnici lze zakoupit i naše reklamní předměty nebo jedinečný kalendář. Kalendář si můžete zakoupit i na kterékoliv pobočce našich prodejen JOKO.

Poradenství a prodej má na starosti náš zkušený zbrojíř Petr Mužík ml. 
V případě zájmu o jakoukoliv zbraň či příslušenství ho neváhejte kontaktovat. Rád Vám připraví individuální nabídku, zařídí vše včetně odborné montáže a nastřelení, sjedná si s Vámi osobní schůzku a doladí detaily, aby vše bylo dle Vašich představ.

Pokud potřebujete poradit, hledáte možnost nákupu, tak je SHOOTING CENTRE pro Vás tou nejlepší volbou!